24 тур. МФК Металург - ФК Гірник-Спорт 3-2. ОГЛЯД МАТЧУ. 01.08.20

Описание к видео 24 тур. МФК Металург - ФК Гірник-Спорт 3-2. ОГЛЯД МАТЧУ. 01.08.20

#оглядматчу #мфкметалург #гірникспорт

«Металург» проявив характер у матчі з «Гірником-Спорт»

Запорізька команда вирвала перемогу на останніх секундах завдяки голу Дениса Бєлоусова

1.08.2020. Чемпіонат України. Перша Ліга. 24 тур. Стадіон «Славутич-Арена». МФК «Металург» – ФК «Гірник-Спорт» 3:2 (2:1)

Голи: Разуваєв (5), Сарапій (28, з пен.), Бєлоусов (88) – Бойко (6), Сорокін (84)

«Металург»: Котляров, Сарапій, Сухіна, Кравченко, Сухар, Крапивний, Шалфєєв, Сачко, Разуваєв, Могильний, Щебеутн
Головний тренер: Олексій Годін

«Гірник-Спорт»: Данкович, Моісеєнко, Векляк, Білий, Дяченко, Збунь, Петрусенко, Корольков, Сорокін, Малишкін, Бойко
Головний тренер: Ігор Жабченко

Домашній матч із «Гірником-Спорт» був важливим для «Металурга» у психологічному плані. Напередодні команда пережила найбільшої поразки в чемпіонаті через що хотілося реабілітації в очах власних уболівальників. Перемога в такий момент доводила готовність колективу боротися до кінця, незважаючи на всі труднощі.

«Гірник-Спорт», який приїхав до Запоріжжя без кількох основних виконавців, відчув на собі надзвичайну мотивацію суперника зі стартових хвилин. «Металургу» вдався швидкий гол – Олексій Щебетун увірвався в штрафний майданчик і покотив на свого тезку Разуваєва – той з близької відстані впевнено переграв Романа Данковича – 1:0. Проте відповідь була миттєвою. «Улюбленець» запорізьких фанів Олексій Бойко доповнив гольову дебютну феєрію своїм м’ячем. Гості почувалися розкуто на полі стадіону «Славутич-Арени», однак атакувальний заспів примножили реалізованим пенальті саме господарі. Капітан «Металурга» Едуард Сарапій оформив свій п’ятий у поточному чемпіонаті.

Розв’язка поєдинку сталася у заключні 10 хвилин. До цього запоріжці впевнено захищалися, утримуючи необхідний результат. На 84-й хвилині Андрій Сорокін знайшов можливість пробити насичені оборонні редути, що змусило «металургівців» йти на останній штурм. Помилкою воротаря «Гірника-Спорт» у своєму штрафному на всі сто скористався Денис Бєлоусов, чий удар приніс перемогу команді на 88-й хвилині. Попри те, що «Металург» проводив свій п’ятий матч за останні 13 днів, команда продемонструвала характер і зуміла на останніх хвилинах знайти у собі сили, щоб здобути бажані три очки. Тепер відстань від «Балкан» складає чотири бали, проте щільний графік ігор для «Металурга» продовжується. Календарний матч 28 туру запоріжці мають провести уже після завтра. На «Славутич-Арену» завітає «Прикарпаття».