Описание к видео МУДРИКА звинувачують у злочинах ЯРМОЛЕНКА/ Різниця між ЗБІРНОЮ і ЧЕЛСІ / Миколенко готується до ЄВРО

В рамках 35-го туру АПЛ Михайло Мудрик став єдиним українським легіонером, який з’явився на полі із перших хвилин. Вінгер Челсі провів практично увесь матч проти Астон Вілли (2:2) і на жаль, до хайлайтів дій українця потрапили не фінти, розіграні комбінації із партнерами чи фірмова швидкість Михайла, а невдалий постріл по воротах Еміліано Мартінеса. Наприкінці другого тайму м’яч після пострілу Мудрика полетів паралельно до лицевої лінії – у бік кутового прапорця. Відео стало віральним і об’єктом для насмішок у соціальних мережах.

Пропускали матчі власник клубів Віталій Миколенко, який уже пообіцяв відновитися від травми гомілкостопу до ЄВРО, та Ілля Забарний, який вперше у сезоні не потрапив до основи Борнмута через хворобу. Вишеньки, розгромивши Брайтон (3:0), встановивши клубний рекорд – набрали 48 очок протягом одного сезону. Евертон ж, здолавши Брентфорд (1:0), зумів забезпечити собі прописку в АЛП. Наступний сезон стане для ірисок – 122-им в історії і за цим показником команда із Ліверпуля абсолютний лідер серед усіх англійських клубів.

До вашої уваги огляд 35-го раунду АПЛ.

Підтримуй український футбол разом з Favbet:

#мудрик #челсі #почеттіно #забиті #джерард #ярмоленко #миколенко #забиті #ліверпуль #клопп #забарний #борнмут #вулверхемптон #гуддісонпарк #дайч #арсенал , #зічнекно, #артета, #голи #лігачемпіонів #гналбі #райя #сане #томастухель #мікаельарета #футбол24 #котів #олександр #якубквьор