Gol Mitrovica u 90. minutu (SVI KOMENTATORI SVETA)

Описание к видео Gol Mitrovica u 90. minutu (SVI KOMENTATORI SVETA)

Portugal vs. Serbia
last group match
Sunday 14.11.2021.

Kvalifikacije za svetsko prvenstvo 2022. u Kataru
Srbija je igrala protiv Portugala na njihovom terenu pred 60 hiljada portugalskih navijaca. Do tog 14.11.2021. Portugal je bio neporazen na svom terenu punih 7 godina. Bodovi na tabeli pred ovaj mec su bili izjednaceni i Portugal i Srbija su imali po 17 bodova, stim sto je Portugal imao bolju gol razliku kao i 2:2 protiv Srbije u Beogradu, tako da je Portugalu odgovarao i neresen rezultat i pobeda, a Srbiji samo pobeda. Portugal je poveo vec u drugom minuta nakon greske Gudelja, ali realno gledano bio je i fauliran od strane Portugalskog igraca, ali sudija nije to video, a ni VAR nije presudio u korist Srbije, tako da smo vec od drugog minuta imali pored svega i deficit od jednog gola, gubili smo 1:0 od mocnog Portugala. Nasi se nisu predali, Piksi se nije predao. Prvo je Tadic izjednacio na 1:1 a onda smo i pobedili golom u zadnjem minutu regularnog toka, koji je postigao naravno Aleksandar Mitrovic Mitrogol. I tako smo se plasirali u grupnu fazu svetskog prvenstva u Kataru 2022. godine. Sta ce biti dalje...videcemo. Ko ziv - ko mrtav...